Про нас

The Headwear Stockists Group of Companies у сфері виробництва головних уборів з 1974 року, і тепер може похвалитися дистриб'юторською мережею, що обслуговуює всі континенти світу.

Постачання якісних головних уборів за доступною ціною допомогло Групі вирости до одного зі світових найбільших постачальників головних уборів, а в даний час Група широко відома як «Headwear Professionals».

Цей сайт представляє зразки продукції від одного з найбільших і найкращих постачальників в галузі, і не забувайте, якщо ви не бачите саме те, що ви шукаєте, просто запитаєте, і ми знайдемо це для вас. Будучи одночасно виробником і постачальником надаємо гнучку інфраструктуру, яка забезпечує виробництво та постачання будь-якого стилю, який вам потрібно.

Незалежно від того, де ви знаходитесь на планеті, ми можемо задовольняти всі ваші потреби - або безпосередньо, або через одного з наших численних дистриб'юторів, які також мають склад і можуть доставити головні убори Вам протягом 24 годин. Так, наша мережа є настільки великою!

Саме розгалужена мережа дозволяє нам бути попереду в дизайні і тканинах. Якщо це можливо зробити, ми робимо це для Вас.

Ми прагнемо зробити кращими головні убори і і надавати гарантії якості. Якщо із виробом щось не так, Ви можете його повернути.

Просимо присвятити трохи часу, щоб подивитися наш широкий асортимент. Пам'ятайте: якщо того, що Ви шукаєте немає, звертайтесь, і ми знайдемо це для Вас. Якщо це може бути зробленим - ми люди, які зроблять це! Ми є виробником із власним складом, а це означає, що ми маємо можливість задовольнити ваші конкретні потреби в головних уборах. Просто зв'яжіться з нами Ви знайдете для себе щось корисне.

Наші гарантії

Ми є фахівцями у виконанні індивідуальних замовлень. Виготовляємо головні убори для великих та маленьких компаній, для спортивних команд, оптом та в роздріб.

Присвятіть деякий час, щоб переглянути асортимент нашої продукції тут на цьому сайті. Якщо це може бути зроблено у Headwear, то ми можемо зробити це для вас - просто звертайтесь до нас.img

Створіть Вашу власну кепку

img

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМИ ОБСЛУГОВУВАННЯ КЛІЄНТІВ

img

НЕ ЧЕКАЙТЕ! ДЗВОНІТЬ НАМ!